Magnus na Camacol

W dniach 2-5 czerwca 2014 firma Organy Magnus była jednym z przedsiębiorstw reprezentujących Polskę podczas 35 edycji Hemispheric Congress w Miami w USA.

Nasi przedstawiciele nawiązali wartościowe relacje biznesowe, które pomogą nam wprowadzić nasze instrumenty na rynki obu Ameryk.
Podczas sesji zapoznawczych nawiązaliśmy cenne kontakty z doświadczonymi partnerami, którzy pomogą nam rozszerzyć naszą działalność i wspomóc poszukiwania nowych rynków zbytu.
Misją CAMACOL jest wspieranie ducha przedsiębiorczości mniejszościowych i latynoskich społeczności Florydy. CAMACOL przeprowadza programy mające na celu wzmocnienie lokalnej działalności gospodarczej, promowanie rozwoju gospodarczego, ułatwienie handlu międzynarodowego w służbie potrzeb społeczności i państwa.
 
A mówiąc o Ameryce, warto tutaj przypomnieć, że wśród naszych zadowolonych klientów znajduje się m.in. Wydział Sztuki prestiżowego Uniwersytetu Pontyfikalnego w Santiago de Chile.
 
 

Zobacz inne

Przedstawiamy ukończone w minionych tygodniach wielkie, koncertowe organy w Wolszytnie (Wielkopolskie). To na chwilę obecną nasz największy...
Wiele rzeczy zmieniło się w ostatnich miesiącach działalności zakładów Magnus Organy. W 2016 r. otworzyliśmy nową fabrykę. Opracowaliśmy...
Organy Magnus Silesia zostały zainstalowane i oddane do użytku w katedrze w Rochester (Wielka Brytania). Jest to jedno z najważniejszych...