Dlaczego Magnus?

Dlaczego Magnus?

Wyobraź sobie organy z indywidualnie zaprojektowanym, efektownym prospektem piszczałkowym. Wyobraź sobie ten instrument, o niesamowitej jakości brzmienia i zaskakującym realizmie, działający lepiej niż jakiekolwiek organy nie-piszczałkowe jakie znasz. Wyobraź sobie, że możesz go mieć w cenie zwyczajnych organów cyfrowych… A teraz przestań!
 
Nie musisz już sobie niczego wyobrażać. Takie organy istnieją i dokładnie to Ci proponujemy. 
 
Dlaczego zatem wybrać organy Magnus?
Jest podstawowe 5 powodów. 
 

1. Niesamowicie autentyczna jakość dźwięku 

Jeżeli czujesz się zawiedziony brzmieniem swoich aktualnych organów cyfrowych, rozumiemy to. Zaczęliśmy projektować organy lata temu, bo sami nie byliśmy zadowoleni z tego, co oferowali producenci tradycyjnych organów cyfrowych. Wraz z rozwojem technologii wirtualnych organów piszczałkowych uzyskaliśmy w końcu możliwość o jakiej marzyliśmy. Mogliśmy wreszcie zaprojektować i zbudować takie nie-piszczałkowe organy, jakie sami chcielibyśmy mieć. Takie, które brzmią jak prawdziwe organy piszczałkowe!
Moglibyśmy opowiadać o tym cały dzień, ale może lepiej będzie, jeśli usłyszysz je na własne uszy?
 

 2. Indywidualne wzornictwo, indywidualne podejście

Czy każdy kościół, kaplica, sala koncertowa lub prywatna rezydencja to takie samo miejsce? Oczywiście, że nie. Każde miejsce ma unikalną architekturę, konstrukcję, materiały, z których powstało. I jedyny w swoim rodzaju charakter. Dlaczego miałbyś zatem poprzestać na organach i prospektach bezdusznej, seryjnej produkcji, jeżeli w zbliżonej cenie możesz mieć instrument unikatowy i idealnie dopasowany do wnętrza? Praca z zakładem Magnus Organy przypomina kooperację z tradycyjną pracownią organmistrzowską. Otrzymujesz nie tylko swój indywidualny projekt organów. Dostajesz też naszą pełną uwagę i całkowicie indywidualne podejście do Twojego projektu.
Przekonaj się na własne oczy jak może wyglądać kreowanie Twoich organów w zakładkach: “Jak to wygląda?” i “Konfigurator”.
 

3. Rozwiązanie atrakcyjne finansowo

Czy masz już dość płacenia dużych pieniędzy za organo-podobne instrumenty cyfrowe? Jeśli tak, to po raz kolejny się zgadzamy.
Spójrzmy prawdzie w oczy: każdy zakup organów jest dużą inwestycją. Nawet jeśli masz zamiar kupić najmniejszy, najbardziej kompaktowy kontuar organowy do ćwiczeń w domu lub niewielkie organy do skromnej kaplicy, to wciąż istotna pozycja w budżecie (a jeśli jest inaczej, to prawdopodobnie powinieneś kupić organy piszczałkowe). Jeżeli czujesz, że musisz liczyć się z budżetem, to, chcesz mieć absolutną pewność, że każdy grosz jest wydany dobrze. Żadna inna firma nie zaoferuje Ci instrumentów takich rozmiarów i takiej jakości jak Magnus.
Jeśli chcesz poznać naszą ofertę na różne kontuary organowe, zapoznaj się z zakładkami “Organy kościelne” oraz “Jak to wygląda?”
 

4. Tradycyjne rzemiosło 

Nasze piszczałki i elementy stolarki powstają w taki sam sposób, w jaki były wykonywane przez setki lat. Jest to tradycyjny, europejski kunszt i oryginalne techniki budownictwa organowego. Oczywiście, sercem naszego systemu jest złożony i nowoczesny system komputerowy - to jedyna "nowość". Obudowy i fronty wykonane są w sposób charakterystyczny dla budowy prawdziwych organów piszczałkowych. Zachęcamy do zajrzenia do zakładki “Konfigurator”, w celu poznania konkretnych przykładów tego podejścia do produkcji.
 

5. Uczciwe i opłacalne warunki gwarancji

A do tego - szybki czas reakcji na ewentualne zgłoszenia! To bardzo ważne czynniki, które określają niezawodnego dostawcę każdego urządzenia. Zapraszamy do działu “Kontakt” i rozmowy lub korespondencji z nami. Chętnie przedstawimy nasze sprawdzone metody utrzymania organów w dobrym stanie przez wiele lat od zakończenia budowy.